Google
Savage Lands

Savage Lands od Apollo Games je dobrodružný automat s 25 liniemi a vysokou volatilitou. Vyzkoušejte rostoucí násobitel, bonusový výběr a free spiny. RTP může dosahovat až 97 %.

Hrát automat Savage Lands zdarma

Savage Lands

Hrát za peníze
Savage Lands

Informace o automatu Savage Lands

Výrobce: Apollo Games
RTP: 96%
Výherní linie: 25
Volatilita: Vysoká
Válce: 5
Typ: Automaty
Kategorie: Divoká zvěř

Zjistěte více o automatu Savage Lands

🎰 RTP automatu Savage Lands

RTP (Return to Player) u výherních automatů je ukazatel, jaká část všech sázek se dlouhodobě vrací hráčům…

⭐ Jak hráči hodnotějí Savage Lands

Hodnocení hráčů: 0/5 (zatím bez hodnocení)
🔥 AI pomocník

Shrnutí automatu pomocí AI

Recenze Savage Lands

Názor experta

Karel Botík

Expert: Karel Botík

Recenzováno: 25.08.2026

Savage Lands kombinuje výrazné dobrodružné téma s mechanismem, který odměňuje trpělivost. Nejzajímavější je rostoucí násobitel po nevýherních kolech, ale kvůli vysoké volatilitě doporučuji hlídat rozpočet a začít nižší sázkou.

Celkové hodnocení

5 z 5

Vizuální stránka

5 z 5

Bonusové funkce

5 z 5

Výhernost a volatilita

5 z 5
Jak hodnotíme automaty

Co se nám líbí

  • RTP může dosáhnout až 97 %
  • Násobitel roste po prázdných otočeních
  • Bonus s výběrem i bezplatné otočky

Co se nám nelíbí

  • Vysoká volatilita přináší delší čekání
  • Maximální výhra je 1 000× sázka
  • Rozmezí RTP závisí na nastavení kasína
Casino hra maskot

Savage Lands je online automat od českého výrobce Apollo Games, který hráče zavádí do nebezpečné divočiny plné lovců, šelem a ukrytých odměn. Herní plocha má pět válců, tři řady a 25 pevných výherních linií. Výrazná grafika a svižné animace vytvářejí dobrodružnou atmosféru, zatímco vysoká volatilita počítá spíše s méně častými, ale výraznějšími zásahy.

Nejdříve doporučujeme vyzkoušet bezplatné demo a sledovat chování násobitele. Po každém nevýherním otočení se totiž jeho hodnota zvýší o jednu a po výhře se vrátí na začátek. Tato mechanika dodává běžným kolům napětí, ale nemění skutečnost, že výsledek každého roztočení určuje náhoda.

Jak se Savage Lands hraje

Po nastavení sázky roztočíte všech pět válců. Výherní kombinace se skládají na aktivních liniích zleva doprava a obvykle začínají na prvním válci. Wild pomáhá nahrazovat běžné symboly a Scatter otevírá cestu k bonusovým funkcím. U hry je uváděno nastavitelné RTP v rozmezí 91 až 97 %, takže konkrétní procento se může mezi kasíny lišit.

ParametrHodnota
ProviderApollo Games
Válce a řady5 × 3
Výherní linie25
RTP91–97 %
VolatilitaVysoká
Maximální výhra1 000× sázka

Bonusové funkce

Nejvýraznějším prvkem je rostoucí násobitel. Začíná na hodnotě 1×, po nevýherním kole se zvyšuje a po připsané výhře se resetuje. Automat dále nabízí bezplatná otočení a výběrový bonus Hidden Reward, ve kterém hráč odkrývá předměty a hledá peněžní ceny. V některých verzích může být dostupné také přímé zakoupení bonusu; vždy záleží na nastavení konkrétního provozovatele.

FunkceCo dělá
WildNahrazuje běžné výherní symboly
ScatterPomáhá aktivovat bonus
Rostoucí násobitelPo prázdném kole se zvýší o 1
Hidden RewardVýběrová bonusová hra
Free spinyOtočení bez další sázky

Výhry a symboly

Symboly navazují na dobrodružný motiv a jejich hodnoty se liší podle vzácnosti. Maximální potenciál činí 1 000násobek sázky. Jde o solidní strop pro klasicky postavený automat, nikoli však o extrémní jackpotový titul. Vysoká volatilita znamená, že menší bankroll může rychle kolísat, a proto je vhodné volit konzervativní velikost sázky.

Naše hodnocení

Savage Lands zaujme hlavně hráče, kteří mají rádi napětí mezi jednotlivými zásahy. Rostoucí násobitel dává i prázdným otočením jasný význam a kombinace free spinů s výběrovým bonusem přináší dostatečnou pestrost. Slabinou je rozdílné RTP podle nastavení kasína, takže před hrou za peníze vždy zkontrolujte informační obrazovku. Hrajte pouze pro zábavu a nastavte si předem finanční i časový limit.

Jak fungují online automaty?

Online automat vyhodnocuje každé roztočení samostatně pomocí generátoru náhodných čísel neboli RNG. Předchozí výhry ani prohry proto neurčují výsledek následujícího kola. Výherní kombinace, hodnoty symbolů a podmínky bonusových funkcí najdeš ve výplatní tabulce konkrétní hry.

Při výběru automatu sleduj především RTP, volatilitu, výherní systém a rozsah sázek. RTP popisuje teoretickou dlouhodobou návratnost, zatímco volatilita napovídá, zda hra zpravidla přináší častější menší výhry, nebo méně časté a výraznější zásahy. Ani jeden údaj nepředpovídá výsledek konkrétního hraní.

V demo režimu můžeš bez skutečné sázky poznat ovládání, symboly a bonusové funkce. Virtuální kredit ale nelze vybrat a krátké testování neukazuje, jak bude hra pokračovat při dalších roztočeních.

Pojem Co znamená
RTP Teoretická návratnost hráči. Ukazuje dlouhodobý podíl sázek vrácený ve výhrách. Číst článek
Volatilita Rozložení četnosti a velikosti výher. Napoví, jak výrazně může herní zůstatek kolísat. Číst článek
Výherní linie Pravidla pro vznik výherních kombinací. Určují, kde a jak se musí symboly spojit. Číst článek
RNG Generátor náhodných čísel. Vyhodnocuje každé roztočení samostatně. Číst článek
Wild Symbol nahrazující běžné symboly. Pomáhá vytvářet nebo rozšiřovat kombinace. Číst článek
Scatter Speciální bonusový symbol. Často aktivuje free spiny nebo bonusovou hru. Číst článek
Demo hra Hraní s virtuálním kreditem. Umožní poznat pravidla, ovládání a funkce. Číst článek

Denní akce

23

Říj

777 FS za registraci

Zaregistrujte se s kódem BUBUBU a získejte 777 Free spinů do Casina.

TOP
Za registraci

Bonus Score

A
Bonus Score

Hodnocení výhodnosti bonusu

A
A
B
C
D
E
Nejlepší Nejhorší

Hodnocení bonusu

Bonus: 777 Kč
Vklad: 0 Kč
Protočení: 0 Kč
Čistá hodnota: 777 Kč
Bonus Score: 130 bodů

Jak hodnotíme bonusy?

23

Říj

50 FS po 10 Kč do her e-gaming

Pro nové hráče během prvních 30 dnů s promokódem CHRA20;Kopírovat aktivujte variantu Max

TOP
Za registraci

Bonus Score

A
Bonus Score

Hodnocení výhodnosti bonusu

A
A
B
C
D
E
Nejlepší Nejhorší

Hodnocení bonusu

Bonus: 500 Kč
Vklad: 0 Kč
Protočení: 0 Kč
Čistá hodnota: 500 Kč
Bonus Score: 130 bodů

Jak hodnotíme bonusy?

23

Říj

Až 500 FS + 100 Kč na sázení

Náš partnerský kód CASINOHRA100Kopírovat ti přidá free bet 100 Kč na sportovní sázení. Jde o samostatnou odměnu navíc k registraci a 1.vklad

TOP
Za registraci

Bonus Score

A
Bonus Score

Hodnocení výhodnosti bonusu

A
A
B
C
D
E
Nejlepší Nejhorší

Hodnocení bonusu

Bonus: 600 Kč
Vklad: 500 Kč
Protočení: 4 000 Kč
Čistá hodnota: 440 Kč
Bonus Score: 97 bodů

Jak hodnotíme bonusy?

23

Říj

10 FS + 4 FS navíc každý den

Za protočení 300 Kč. Hraj každý den. Akce běží do rozdání 10 milionů free spinů.

TOP
Za protočení

Bonus Score

C
Bonus Score

Hodnocení výhodnosti bonusu

C
A
B
C
D
E
Nejlepší Nejhorší

Hodnocení bylo vyhodnoceno expertem.

23

Říj

Páteční FS bez vkladu

Nabídka je dostupná po celý den, konkrétní hra i počet zatočení se každý pátek mění

TOP
Bez vkladu

Bonus Score

A
Bonus Score

Hodnocení výhodnosti bonusu

A
A
B
C
D
E
Nejlepší Nejhorší

Poznámka k bonusu

Hodnocení bylo vyhodnoceno expertem.

23

Říj

30 FS do Tech4Bet her

Za aktivaci, vklad 200 Kč s kódem CASINOHRAKopírovat a protočení 200 Kč

TOP
Za protočení
Za vklad

Bonus Score

B
Bonus Score

Hodnocení výhodnosti bonusu

B
A
B
C
D
E
Nejlepší Nejhorší

Hodnocení bonusu

Bonus: 30 Kč
Vklad: 200 Kč
Protočení: 200 Kč
Čistá hodnota: 22 Kč
Bonus Score: 40 bodů

Jak hodnotíme bonusy?

Turnaje

Soutěž o 2 000 Kč ve FS
Soutěž o 3 000 Kč ve FS
Soutěž o 2000 Kč ve free spinech
Soutěž o dres G MMA a 10× 150 Kč ve FS
Fotbalová tipovačka o 1000 FS

Automaty podle výrobce

Multi Golden Scarabs
Multi Golden Scarabs
Realm of Lions
Realm of Lions
Golden Egg of T-REX
Golden Egg of T-REX
Fruity Gold 243
Fruity Gold 243
40 Coins of Chance
40 Coins of Chance
100 Stunning Fruits
100 Stunning Fruits
Respin Joker 243
Respin Joker 243
Firebird 27
Firebird 27
Blazing Ice
Blazing Ice
Aztec Jaguar Megaways
Aztec Jaguar Megaways

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mince ikonka Mince ikonka